.

.

Вода шише гроздобер-коњски трки од 18 мл, вакуум од не'рѓосувачки челик изолирана широка колба со капакот на протекување

Вода шише гроздобер-коњски трки од 18 мл, вакуум од не'рѓосувачки челик изолирана широка колба со капакот на протекување

DEN 1259.20

Количина на стоки
Тековен

Двоен wallид : Направено со 18/8 не'рѓосувачки челик од одделение за храна, 100% БПА бесплатно, двоен wallид, вакуум изолиран, чувајте ладна вода 12 часа, топла вода 6 часа, докажано од пот Протек-доказ и доказ за истекување : Шишето е апсолутно испуштено и расипано, што го прави избор за груба и привлечна употреба. Совршен за пешачење, велосипедизам, пловење, салата, работа, училиште и дом. Шишето е безбедно во ранци, торби со плажа или работ на вашиот countertop. Забележете : Тие се безбедни машини за миење садови. Широка рачка : Широката рачка со три прсти може да ја балансира тежината на шишето за време на одење, а детето нема да чувствува болка во прстите. Рачката може да се ротира слободно за лесно носење. Покрај тоа, нашата одлична покривка за протекување може да складира вода, млеко и сок, така што децата можат да ја надополнат водата. Пријателски за патувања : Вградената рачка ви овозможува да ја носите со леснотија или да ја прикачите на ранец, а големиот капацитет го прави совршен за тоа кога пешачите, велосипедизам, кампување или трчање. Дополнителен подарок : Изолирана изолирана капа на испружена форма изработена од црна ППА без БПА; Капакот овозможува удобно пиење или истурање на една рака. Обвивката во прав ја одржува чашата светла и нема да избледи или да падне. Вакуумската технологија ја прави чашата без пот, дури и ако чашата е исполнета со топла вода, нема да се чувствува топло. Електрополираниот внатрешен wallид ја одржува чашата чиста, без 'рѓа и без мирис. Двоен wallид : Направено со 18/8 не'рѓосувачки челик од одделение за храна, 100% БПА бесплатно, двоен wallид, вакуум изолиран, чувајте ладна вода 12 часа, топла вода 6 часа, докажано од пот. Протек-доказ и доказ за истекување : Шишето е апсолутно испуштено и расипано, што го прави избор за груба и привлечна употреба. Совршен за пешачење, велосипедизам, пловење, салата, работа, училиште и дом. Шишето е безбедно во ранци, торби со плажа или работ на вашиот countertop. Забележете : Тие се безбедни машини за миење садови. Широка рачка : Широката рачка со три прсти може да ја балансира тежината на шишето за време на одење, а детето нема да чувствува болка во прстите. Рачката може да се ротира слободно за лесно носење. Покрај тоа, нашата одлична покривка за протекување може да складира вода, млеко и сок, така што децата можат да ја надополнат водата. Пријателски за патувања : Вградената рачка ви овозможува да ја носите со леснотија или да ја прикачите на ранец, а големиот капацитет го прави совршен за тоа кога пешачите, велосипедизам, кампување или трчање. Дополнителен подарок : Изолирана изолирана капа на испружена форма изработена од црна ППА без БПА; Капакот овозможува удобно пиење или истурање на една рака. Обвивката во прав ја одржува чашата светла и нема да избледи или да падне.

Други карактеристики

Најдобри понуди