.

.

Стаклена полица за вино DVTEL, наопаку домашна железна полица за уметност, чаша за вино што виси решетки за складирање 4 реда 15,7x8.9in-бела лавици за матични софтвер

Стаклена полица за вино DVTEL, наопаку домашна железна полица за уметност, чаша за вино што виси решетки за складирање 4 реда

DEN 1555.20

Количина на стоки
Тековен

Погодно за најразлични чаши : држач за чаша за вино, дизајнот е едноставен и стилски и може да се користи за обесени чаши за вино и чаши за вино со различни големини или типови Држачот за чаша за вино може да се нанесе и за повеќето кујнски ормани. Заштедете простор : решетката за стакло од вино, ви дава чиста и модерна кујна, кабинет или мини бар. Нашиот држач за вино за вино го користи просторот под кабинетот како простор за складирање на чаши за вино, кој зазема многу малку простор. Не е лесно да се свиткаат и да се има долг сервисен живот : висечки решетка за чаша за вино, нашите држачи за вино се изработени од железо со висока тврдост. Солиден и издржлив, отпорен на абење, не е лесен за свиткување или деформирање, силен капацитет на лежиште, добра стабилност, убава и практична, погодна за украсни украси. Поширока примена : стаклена полица, мазна површина, исклучителна изработка, отпорност на корозија, не е лесна за оксидизација и 'рѓа. Погодно е за семејни кујни, дневни соби, трпезарии, барови, итн. Големина : решетка за држачи за стакло, големина на производ 400x225mm / 15,7x8. Ве молиме, проверете дали нашиот држач за чаша за вино одговара на вашиот кабинет. Погодно за најразлични чаши : држач за чаша за вино, дизајнот е едноставен и стилски и може да се користи за обесени чаши за вино и чаши за вино со различни големини или типови. Држачот за чаша за вино може да се нанесе и за повеќето кујнски ормани. Заштедете простор : решетката за стакло од вино, ви дава чиста и модерна кујна, кабинет или мини бар. Нашиот држач за вино за вино го користи просторот под кабинетот како простор за складирање на чаши за вино, кој зазема многу малку простор. Не е лесно да се свиткаат и да се има долг сервисен живот : висечки решетка за чаша за вино, нашите држачи за вино се изработени од железо со висока тврдост. Солиден и издржлив, отпорен на абење, не е лесен за свиткување или деформирање, силен капацитет на лежиште, добра стабилност, убава и практична, погодна за украсни украси. Поширока примена : стаклена полица, мазна површина, исклучителна изработка, отпорност на корозија, не е лесна за оксидизација и 'рѓа.

Други карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Glass Rack
Material:
Iron
Color:
White
Function:
Hanging Cup Holder
Product Size:
Approx. 400x225mm / 15.7x8.9in
Package List:
1 x Glass Rack:
Note:
1.Please allow 0?1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри понуди