.

.

Mdesign Metal само -лекав 3 -ниво wallид монтирање кујнски држач за зачини, организатор за складирање за кабинет, шкаф, оставата, полицата, има зачини, резерви за готвење/пече

Mdesign Metal само -лекав 3 -ниво wallид монтирање кујнски држач за зачини, организатор за складирање за кабинет, шкаф, оставата, полицата,

DEN 265.92

Количина на стоки
Тековен

3 Складирање на ниво : Компактниот дизајн на ниво обезбедува многу простор за складирање; Оваа wallидна решетка има практично, вертикално решение за складирање кое изгледа одлично насекаде; Користете на оваа решетка за чување билки, зачини, кари, семе, сол од лук, прав од кромид, цимет, материјали за печење и друго; Совршен за организирање на аспирин, витамини, есенцијални масла и други лекови што се користат секој ден; Место во кујнските ормани, оставата, гаќички, шкафовите на wallsидовите или вратите Лесна инсталација : Само излупете и лепете на чисти, суви, мазни површини; Не е потребен хардвер или дупчење; За најдобри резултати : Поставете на посакуваната локација, притиснете цврсто 60 секунди и оставете лепило поставено за 24 часа; Не користете на хартиени wallsидови. Функционална употреба во текот на домот; Совршен за складирање на лак за нокти, парфеми, лосиони, спрејови на телото, шминка, кармин и друга козметика во бањата; Обидете се со ова во занаетчиска соба или детска игротека за складирање на бои, сјај, лепак и училишни материјали. Исто така работи одлично во густини, канцеларии и спални соби; Идеално складирање за мали простори за живеење, станови, кондоси, соби за колеџ, кабини, РВ и кампери. Квалитетна конструкција : Направено од силен челик со траен финиш; Вклучен хардвер за монтирање; Лесна грижа - исчистете со влажна крпа. Размислено со големина : мерки 2,9 "x 12.3 "високи; има 5,5 lb./2,5 кг капацитет. 3 Складирање на ниво : Компактен нивоа дизајн обезбедува многу простор за складирање; оваа wallидна решетка има практично, вертикално решение за складирање што изгледа одлично На кое било место; користете на оваа решетка за чување билки, зачини, кари, семе, сол од лук, прав од кромид, цимет, материјали за печење и повеќе; совршени за организирање на аспирин, витамини, есенцијални масла и други лекови што , шкафови на wallsидови или врати. Лесна инсталација : Само излупете и лепете ги на чисти, суви, мазни површини; не е потребно хардвер или дупчење; за најдобри резултати : ставете на посакуваната локација, притиснете цврсто 60 секунди и оставете лепило да се постави 24 часа; Не користете на хартиени wallsидови. Функционална употреба во домот; совршено за складирање на лак за нокти, парфеми, лосиони, спрејови на телото, шминка, кармин и друга козметика во бањата; пробајте го ова во занаетчиска просторија или детска игротека за складирање на бои, Сјај, лепак и училишни материјали.

Други карактеристики

Најдобри понуди