.

.

Blublu за еднократно голем капацитет жени чанти за рамо на рамо, обична платно торба, тешка за купување намирници патувања на отворено

Blublu за еднократно голем капацитет жени чанти за рамо на рамо, обична платно торба, тешка за купување намирници патувања на

DEN 303.68

Количина на стоки
Тековен

Платно Полиестерска обвивка. Само миење на рацете. Висококвалитет : Направено од платно материјал, издржлив и супер здрав, миење и преклопен. Димензии : 20 x 16 x 6 инчи, должината на лентата за рамо е 8,2 инчи. Голем капацитет : доволно голем за да го одржите вашиот телефон, паричник, козметички, i Pad, книги (A4), чадор, клучеви, очила за сонце, кармин, ткиво на лицето и други дневни работи. Разновидна : Оваа торба може да се користи како торба за чанти, торба со рачка, торба за рамо, торба за крстосници, торба за работа на рамото и торба за торбички за купувачи. Шармантен дизајн : Прилично печатење на шема, персонализиран дизајн, посебен дизајн за вас. Без разлика дали сте работа, шопинг, патувања на отворено, одење на училиште. Оваа торба ќе биде вашиот најдобар избор. Можете исто така да им го дадете на другите како подарок. Полиестерска обвивка. Само миење на рацете. Висококвалитет : Направено од платно материјал, издржлив и супер здрав, миење и преклопен. Димензии : 20 x 16 x 6 инчи, должината на лентата за рамо е 8,2 инчи. Голем капацитет : доволно голем за да го одржите вашиот телефон, паричник, козметички, i Pad, книги (A4), чадор, клучеви, очила за сонце, кармин, ткиво на лицето и други дневни работи.

Други карактеристики

Најдобри понуди