.

.

Anjyueu на отворено кампување лесен столб Исклучителна чаша држач за риболов стол од не'рѓосувачки челик држач мултифункционална кука за вода

Anjyueu на отворено кампување лесен столб Исклучителна чаша држач за риболов стол од не'рѓосувачки челик држач мултифункционална кука за

DEN 659.20

Количина на стоки
Тековен

Не-лизгање дизајн, здрав и издржлив, погоден за разни сцени, удобно складирање, брза инсталација Ова е мултифункционален држач за виси, кој е лесен и удобен за ставање на чашата за вода. Можете исто така да ставите светла на неа. Услуга : Ако имате какви било прашања или незадоволни од нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме со задоволително решение што е можно поскоро. Структурата на стегачот го олеснува стегачот и може стабилно да го поддржува предметот, така што не е лесно да се лизне. Може да се обеси директно на разни столчиња, што е многу погодно и практично. Не-лизгање дизајн, здрав и издржлив, погоден за разни сцени, удобно складирање, брза инсталација. Ова е мултифункционален држач за виси, кој е лесен и удобен за ставање на чашата за вода. Можете исто така да ставите светла на неа. Услуга : Ако имате какви било прашања или незадоволни од нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме со задоволително решение што е можно поскоро. Структурата на стегачот го олеснува стегачот и може стабилно да го поддржува предметот, така што не е лесно да се лизне. Може да се обеси директно на разни столчиња, што е многу погодно и практично. Табела со големина : целосна должина : 230мм/9.06inchspiral Внатрешен дијаметар : 30мм/1.18 Inchcup држач : 90мм/3.

Други карактеристики

Најдобри понуди