.

.

Motorstorm - PlayStation 3

Motorstorm - PlayStation 3

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Трка во неверојатни сценско опкружување кои фаќаат некои од најпрепознатливите обележја на Америка - широко отворени рамнини, застрашувачки рабови на карпа и тесни делови од кањон Напаѓање и навредливо возење - играчите мора да се обидат да ја победат трката и да преживеат со употреба на возила како оружје. реагира реагира на ситуации реално, лоцирање на најдобрите рути и промена на нивото на агресија на возење врз основа на активности на играчи. Никогаш не ја возите истата песна двапати-деформацијата во реално време на патеката го прави секој круг различен од последниот. Нова аудио манипулација во реално време-Echo и Reverb се филтрираат за уникатно искуство со музика во живо за време на секоја трка.

Други карактеристики

Најдобри понуди