.

.

Батерија за полнење на Binyalir, долга услуга за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за напојување на батерии 2000ma, полнење со кабел за податоц

Батерија за полнење на Binyalir, долга услуга за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за напојување

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Комплет за полнење на контролор за контролор за батерии од 2000m Ah за контролор на игри PS4 Обезбедување на квалитет и долг животен век. Производите се изработени од високо квалитетни материјали и се издржливи. Директно полнење за контролорот PS4 преку кабелот за полнење, батеријата што може да се надополнува може да биде резервна копија за контролорот PS3 во играта. Приклучок за полнење кабел со уред за полнење со USB интерфејс. Карактеристики : 1. Комплет за полнење на контролор за контролор за батерии од 2000m Ah за контролор на игри PS4. Производите се изработени од високо квалитетни материјали и се издржливи. Директно полнење за контролорот PS4 преку кабелот за полнење, батеријата што може да се надополнува може да биде резервна копија за контролорот PS3 во играта. Приклучок за полнење кабел со уред за полнење со USB интерфејс5. Обезбедување на квалитет и долг животен век на услугата.

Други карактеристики

Material:
ABS
Applicable products:
For PS4
Scope of application:
battery
Battery capacity:
2000 mah
Voltage:
3.7 V
Size:
5.4 * 3.4 * 0.8cm / 2.1 * 1.3 * 0.3in
Weight:
aprox. 64g
Package list:
1 * Battery:
1 * Data Cable:

Најдобри понуди