.

.

2 компјутери работно капаче со копче за џемпери, прилагодливи капачиња за чистење жени, женски држач за конска опашка долга коса, диносауруси

2 компјутери работно капаче со копче за џемпери, прилагодливи капачиња за чистење жени, женски држач за конска опашка долга коса, диносауруси

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Затворање на влечење. Sturdy Elastic Band : The elastic band on the backside has reinforced stitching, which is firmly attached to the bouffant caps and will not break after multiple washes, the ribbon tie can be adjusted to suit different head Sizes suitable for medical work or beauty, healthcare, Домашна работа, сликарство, дрво, грижа за лицето, салата, готвач, готвење, итн; Мора да ги има капачињата со турбан за да спречи нечистотија, непријатен мирис прикачен на косата и да го задржите вашиот најдобар статус на работа. Ветуваме 12-месечна гаранција за квалитетот на производот, доколку имате проблем во врска со нашите работни капачиња, слободно контактирајте не. Затворање на влечење. Sturdy Elastic Band : The elastic band on the backside has reinforced stitching, which is firmly attached to the bouffant caps and will not break after multiple washes, the ribbon tie can be adjusted to suit different head Sizes suitable for medical work or beauty, healthcare, Домашна работа, сликарство, дрво, грижа за лицето, салата, готвач, готвење, итн; Мора да ги има капачињата со турбан за да спречи нечистотија, непријатен мирис прикачен на косата и да го задржите вашиот најдобар статус на работа. Ветуваме 12-месечна гаранција за квалитетот на производот, доколку имате проблем во врска со нашите работни капачиња, слободно контактирајте не. Нашите печатени капи со унисекс, се дизајнирани да бидат трендовски и удобни; И овие унисекс хируршки капачиња можат да се користат како различни капи во нашиот секојдневен живот, како што се медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за готвачи, капа за убавина, капа за салата, санитарна капа, итн; Се користи на различни места, како што се болници, канцеларии, домови, училишта, спортски сали, салони за убавина, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди