.

.

XBWEI Cap Cap Cap hapенски двослојно задебелен брзо сушење со две бои баоту чистење капаче за туширање за коса

XBWEI Cap Cap Cap hapенски двослојно задебелен брзо сушење со две бои баоту чистење капаче за туширање за коса

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Избрана е корална кадифена ткаенина, што е многу мека。 Удобно и пријателско на кожата, мека и меки 。. нежни и мазни, и свежи и удобни за долгорочна употреба 。. Материјалот е лесен и дише, апсорбирање на вода и брзо сушење 。. Обликот е симпатичен, и не е лесно да се пролее коса。. Избрана е корална кадифена ткаенина, што е многу мека。. Удобно и пријателско на кожата, мека и меки 。. нежни и мазни, и свежи и удобни за долгорочна употреба 。. Материјалот е лесен и дише, апсорбирање на вода и брзо сушење 。. Обликот е симпатичен, и не е лесно да се пролее коса。. Избрана е корална кадифена ткаенина, која е многу мека удобна и е пријателска за кожата, мека и мекиделична и мазна, и свежа и удобна за долгорочна употреба-материјалот е лесен и дише, дише, апсорбирање на вода и брзо сушење。 Обликот е симпатичен, и не е лесно да се пролее косата - големина : 25* 29cmpackage вклучува : суво капаче за коса* 1 {исклучувајќи други демо производи} Белешки : 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди