.

.

2 Пакет Gradетски Градиент Мандала Гроздобер работни капачиња со Лента За Пот За Жени Мажи, Буфант Пилинг Турбан Капа

2 Пакет Gradетски Градиент Мандала Гроздобер работни капачиња со Лента За Пот За Жени Мажи, Буфант Пилинг Турбан Капа

DEN 239.68

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Затворање на врвка. Машинско Перење. Работно Капаче Со Копчиња И Лента За Потење - нашите работни капачиња се дизајнирани со копчиња од двете страни на главата за да ги постават ремените на капакот на лицето, да ја ублажат болката во увото, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или другите кои треба да носат капак за лице долго време. Исто така, вградена лента за потење преку челото, која може ефикасно да ја апсорбира потта за да ве одржува суви и свежи за време на работното време, супер удобно за долго носење. Прилагодливи Буфантни Капи - овие капачиња за буфант доаѓаат со еластична лента и дизајн на вратоврска, што е погодно за да ја прилагодите големината и оваа капа за медицинска сестра одговара на големината на главата на повеќето луѓе без затегнатост. Дизајнот на буфант е погоден за дами со долга густа коса или кратка коса. Капи За дишење и Мек Пилинг - Изработени од врвна полиестерска ткаенина, дише, лесен и брз сув, со вградена впивачка памучна лента, толку удобна за целодневно носење. Машина за перење на располагање. Нема да исчезнат и ќе се намалат по неколку пати миење. Повеќенаменски-овие работни капачиња со копчиња за жени и мажи се многу погодни за медицинска работа или убавина, чистење дома и други задачи што ви се потребни за одржување на стилот на косата за време на работата. Оваа работна капа може да дејствува како различни капи, како што се капа за готвач, санитарна капа, капа за спа убавина, капа за теретана итн., направете го вашиот живот повеќе погодност. Моден Дизајн - вклучен е 2 пакет. Оваа работна капа од типот хип-хоп е многу стилска и привлечна, испечатена со разни живописни дезени, што ја прави вашата работна капа нежен додаток и за вас, додавајќи свежина во вашиот живот. Нашите Модни Работни Капачиња Носат Поголема Погодност Во Вашиот Живот.Шаблони Со Повеќе Бои Се Достапни За Избор На Тинејџери/ Жени/ Мажи. Карактеристики На Производот : 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди