.

.

Комплет за минерална бања Аура Кација

Комплет за минерална бања Аура Кација

DEN 175.84

Количина на стоки
Тековен

Комплет за минерална бања со ароматерапија - Блажен и создадете идеална бања со комплет за минерална бања Аура Кација Создадете оптимално впивање за умот, телото и духот користејќи соли со фино текстурирани и минерали и есенцијални масла. Комплетот вклучува три најпродавани пакети : смирете го целото суштество со лаванда, евоцираат расчистување на инспирација со еукалиптус и разбудете ги сетилата со пеперминт. Атмосферски и ароматичен - чекор во луксузна минерална бања со чисти есенцијални масла за вистинска ароматерапија придобивки. Само растворете ја содржината во вода за бања, искачете се и блажен!. Потекло и извори - веруваме дека највисоките квалитетни есенцијални масла и масла за нега на кожата доаѓаат од растенија што се одгледуваат таму каде што напредуваат. Ние извориме од над 40 земји за да ги обезбедиме најдобрите можни масла. Нашите посети на извори ни овозможуваат да добиеме од прва рака знаење за растечки практики, циклуси на жетви, животна средина и услови на работникот за да се обезбеди визија, вредности и очекувања на Аура Кација.

Други карактеристики

Најдобри понуди