.

.

Флеш Мебел Херкулес Царски Серија Црна Кожамофт Стол

Флеш Мебел Херкулес Царски Серија Црна Кожамофт Стол

DEN 6928.00

Количина на стоки
Тековен

Дали водите мал бизнис, клиника или адвокатска фирма? Имањето квалитетен канцелариски мебел им помага на клиентите да се чувствуваат добредојдени и им дава удобно место за одмор додека чекаат Овој богато тапациран стол дава софистициран, луксузен изглед на вашиот простор. Малку закривен грб и седиште, фиксна перница за седишта со пена противпожарна пена КАЛ 117, пена со висока густина од 1,8. Конструкција на рамка од тврдо дрво, стапала од дрво обоени во цреша. Современ стол за прием. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 33,5"W x 31" D x 29 "H; Големина На Седиштето : 22" W x 21 "D x 19" H; Големина На Грбот : 20"W x 13"H; Големина На Раката : 26"H од подот; 9" H од седиштето. Вашето лоби или просторот за прием е во првите редови на вашиот бизнис и обезбедувањето истакнати и удобни седишта е првиот чекор кон оставање одличен впечаток. Модерната привлечност на Овој Кожен мек стол ќе остави траен впечаток кај вашите посетители.

Други карактеристики

Најдобри понуди