.

.

Фудбалска ракавица за бања, симпатична мека тело чистачка ракавица мртва отстранување на кожата за домашно патување во домот

Фудбалска ракавица за бања, симпатична мека тело чистачка ракавица мртва отстранување на кожата за домашно патување во домот

DEN 97.44

Количина на стоки
Тековен

Пејте и ексфолијација : Груба текстурирана површина може да ја ексфолира и отстрани мртвата кожа, длабоко кожата и да ја отстрани нечистотијата, да направи кожа и мазна Добро се вклопуваат : одговараат со гел за туширање или да создадете богата пена, ергономски дизајн, одговара на формата на вашата дланка, лесен за контрола на јачината, без болка при капење. Исклучителна изработка : внимание на детали, фино решетка, добар ефект на пеење. Едноставен и практичен, идеален како подарок за домаќинство за пријатели и роднини. Прекрасен изглед : Облик на животни од цртани филмови, светла и нежна боја, целокупниот изглед симпатична и исклучителна, убава и практична, особено погодна за жени и девојчиња. Мека и пријателска за кожата : Ексфолирачката ракавица усвојува одлична ткаенина, безбедна и еко -пријателска, мека и пријателска за кожата, удобно за употреба, лесен за, има долг животен век. Пејте и ексфолијација : Груба текстурирана површина може да ја ексфолира и отстрани мртвата кожа, длабоко кожата и да ја отстрани нечистотијата, да направи кожа и мазна. Добро се вклопуваат : одговараат со гел за туширање или да создадете богата пена, ергономски дизајн, одговара на формата на вашата дланка, лесен за контрола на јачината, без болка при капење. Исклучителна изработка : внимание на детали, фино решетка, добар ефект на пеење. Едноставен и практичен, идеален како подарок за домаќинство за пријатели и роднини. Прекрасен изглед : Облик на животни од цртани филмови, светла и нежна боја, целокупниот изглед симпатична и исклучителна, убава и практична, особено погодна за жени и девојчиња. Мека и пријателска за кожата : Ексфолирачката ракавица усвојува одлична ткаенина, безбедна и еко -пријателска, мека и пријателска за кожата, удобно за употреба, лесен за, има долг животен век. Пејте и ексфолијација : Груба текстурирана површина може да ја ексфолира и отстрани мртвата кожа, длабоко кожата и да ја отстрани нечистотијата, да направи кожа и мазна.

Други карактеристики

Item Type:
Exfoliating Glove
Material:
Gauze Towel
Efficacy:
Rough textured surface exfoliates and remove dead skin
Package List:
1 x Exfoliating Glove :

Најдобри понуди