.

.

HOMITON 2PCS свилена хауба со долги плетенки со еластична вратоврска лента сатен кадрава хауба за спиење за спиење

HOMITON 2PCS свилена хауба со долги плетенки со еластична вратоврска лента сатен кадрава хауба за спиење за спиење

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Квантитет : 2 x долга сатенска хауба. Материјал : Свилен сатен. Големина : 60*28 см/24*11 инчи. Бои : како што е прикажано. Ве молиме, оставете грешка во мала големина поради рачно мерење. Поради различните светла и приказните екрани, ќе има некои разлики во бојата. Мека сатенска хауба : 2 парчиња долги хауба се изработени од премија свилен сатен ткаенина, мека и мазна за допир, удобно и пријателско за кожата за носење, издржливо, еднократно, безброј, нема да остават никаков белег на челото. Добра заштита на косата : сатенска хауба за спиење може ефикасно да го намали триењето помеѓу косата и перницата, да спречи сувост, фриз и затегнување додека спиете, за да ја заштитите вашата коса подобро и да ги намали проблемите со косата. Прилагодливо и не лизгање : хаубата со врзана лента е затегната за да ја вклопите главата, две ленти со долги врски ви овозможуваат да ја прилагодите затегнатоста, да го направите ова капаче за спиење да остане на главата, дури и да продолжите да се вртите во кревет. Дизајн на копчето за преклопување : Не само хауба за плетенка, туку е прикажано со копче на крајот, можете да ја превртите долгата сатенска коса завиткана и да ја врзете надолу, да ја спречите вашата коса да се навлажни кога го миете лицето или туширање. Дизајн за долга коса : Долгите свилени капаци на свилата се наоѓаат во должина од 68 см/27 инчи, особено дизајнирани за долга коса, густа кадрава коса, плетенки, dreadlocks, природна коса, фризура коса и жени со долги екстензии. Мека сатенска хауба : 2 парчиња долги хауба се изработени од премија свилен сатен ткаенина, мека и мазна за допир, удобно и пријателско за кожата за носење, издржливо, еднократно, безброј, нема да остават никаков белег на челото. Добра заштита на косата : сатенска хауба за спиење може ефикасно да го намали триењето помеѓу косата и перницата, да спречи сувост, фриз и затегнување додека спиете, за да ја заштитите вашата коса подобро и да ги намали проблемите со косата. Прилагодливо и не лизгање : хаубата со врзана лента е затегната за да ја вклопите главата, две ленти со долги врски ви овозможуваат да ја прилагодите затегнатоста, да го направите ова капаче за спиење да остане на главата, дури и да продолжите да се вртите во кревет.

Други карактеристики

Најдобри понуди