.

.

Ријанон Елизабетанска Јака За Мачки, Јака За Обновување Мачки, Јака За Мачки И Кученца, Јака Елизабета Спречуваат Гризење И Лижење Засек, Слатки Форми Дизајнирани К

Ријанон Елизабетанска Јака За Мачки, Јака За Обновување Мачки, Јака За Мачки И Кученца, Јака Елизабета Спречуваат Гризење И Лижење

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Заштита-Елизабетанската јака за мачки може добро да ги заштити вашите миленици од повреди, осип и рани Тоа ќе ги спречи миленичињата да ја гризат и лижат повредената област и ќе промовира закрепнување од рани. Уникатни Облици-Слатки форми дизајнирани како сончев цвет, направете ја оваа јака за обновување мачки да биде привлечен додаток и за вашите прекрасни миленичиња. Одлично за фотосесии, забавни забавни денови или За Божиќни собири, оваа мала покривка за глава носи смешни слики од мачки на ново ниво. Удобно и Лесно мекиот, лесен памучен материјал од јаката за обновување миленичиња им овозможува на вашите миленици слободно да се движат и да се чувствуваат удобно кога го носат. Апликација - оваа јака за обновување на миленичиња може да се користи во капење, намалување на ноктите и други прилики за чешлање, заштита на човекот од залак. Топли Совети-Вашите миленици сепак можат да ги лижат предните и задните шепи со носење на оваа јака за обновување миленичиња.

Други карактеристики

Најдобри понуди