.

.

Фцздк Миленичиња Спомен Спомен Кремирање На Срцето Накит Урна Ѓердан за Пепел Ја Сакам МОЈАТА МАЧКА

Фцздк Миленичиња Спомен Спомен Кремирање На Срцето Накит Урна Ѓердан за Пепел Ја Сакам МОЈАТА МАЧКА

DEN 415.84

Количина на стоки
Тековен

СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА-Приврзок Висок : 2,6 см (1"); Ширина : 2см (6/8"); Дебелина : 0,5 см (2/8"); Должина На Вкрстен Синџир : 55см (21 5/8"); ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ-Нерѓосувачки Челик 316Л; Никогаш не бледнее, никогаш не оцрнува, никогаш не оксидира, никогаш не корозија. ЗДРАВО за носење-без Никел. Целиот наш накит за кремирање мора да биде проверен строго од нашиот оддел за квалитет. КАРАКТЕРИСТИЧНО ЗНАЧЕЊЕ-Држете мала количина креми, коса или специјална љубов. Продаваме не само ѓердан од урна за кремирање, туку и духовен спомен спомен што може да ви помогне да ја задржите вашата важна или меморија близу до вашето срце. Секој ѓердан со приврзок ви ги носи нашите најдобри благослови. СОВРШЕНО ПАКУВАЊЕ-вклучена е извонредна кадифена торба за подароци и комплет за полнење инка(случајна боја). Заштитете го вашиот накит за кремирање добро и може да биде значаен подарок. Ви благодариме за изборот НА FCZDQ, кој обезбедува висококвалитетен и елегантен накит за кремирање на најпребирливите љубители на накит. Опис : * 100% сосема нов предмет со прецизна изработка. * Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик, водоотпорен, никогаш не избледува,никогаш не оцрнува, никогаш не оксидира, никогаш не корозија . * Држете мала количина кремени, коса или посебен љубовен токен . Ние продаваме не само ѓердан за кремирање, туку и духовен спомен споменик што може да ви помогне да ја задржите вашата важна или меморија близу до срцето. Секој ѓердан од пепел ги носи нашите најдобри благослови за вас. * Доволно е безбеден за носење.

Други карактеристики

Најдобри понуди