.

.

Убав Модел На Бубачки Пепел Од Пепел Од Урна Ѓердан За Кремирање На Мачки Спомен Спомен Подароци За Носителот На Пепел За Љубителите На Миленичиња

Убав Модел На Бубачки Пепел Од Пепел Од Урна Ѓердан За Кремирање На Мачки Спомен Спомен Подароци За Носителот На Пепел За Љубителите

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Легура Произведено во САД Или Увезено. Големина : обликот на ѓердан од урна за пепел е срце во 1,6 х 0,9 инчи. Значење На Ѓердан од урна : специјалниот накит за кремирање е совршен за да го спомнете вашето домашно милениче и саканата личност засекогаш и да ги чувате блиску до вашето срце во секое време.Исто како што вашата прекрасна секогаш придружува со вас. Материјал : ѓердан од домашно милениче за пепел персонализиран е направен од легура, не е лесно да се избледи, ' рѓа или кородира,обликот е мазен и одличен за секојдневно носење. Карактеристики на ѓердани Со слики : прилагодениот ѓердан со приврзок има прилагоден дизајн на слика на педантот,што ќе биде персонализирана меморија за накит за вашата сакана. Апликација : смешниот ѓердан за кремирање е еден добар споменик за вашата сакана пепел за миленичиња, може да собере мала количина пепел за спомен на кремирање, или куче, крзно од мачки,коса.

Други карактеристики

Најдобри понуди