.

.

ПАТПОТ Мачка Кула Мачка Дрво Мачка Качување Рамка Мачка Качување Рамка, Разноврсна И Отстранлива Комбинација Мачка Кула Качување Мачка Дрво Гребење Активност Цен?

ПАТПОТ Мачка Кула Мачка Дрво Мачка Качување Рамка Мачка Качување Рамка, Разноврсна И Отстранлива Комбинација Мачка Кула Качување Мачка Дрво

DEN 256.00

Количина на стоки
Тековен

Ексклузивен луксуз за мачки : на вашите пријатели мачки им треба свој пријатен дом за да играат, да дремнат или да скокаат наоколу; оваа куќа за мачки сигурно ќе им се оствари од соништата Најмекото ѓубре за мачки од торба на највисоката точка на решетката за мачки, за да се сретне со благородниот темперамент на мачката, рамката за качување на мачката со дупката на дрвото исто така може да ја направи мачката посигурна и топла и топла. Импровизирана лежалка за мачки, некои мачки спијат импровизирана лежалка нека мачката има повеќе вкус на спиење на патот. Мачката лобуси, мачката е сама дома, никој не може да ја обеси топката за да ја пушти мачката да игра. Колона за гребење мачки по долгогодишни експерименти покажуваат дека мачките особено сакаат, столбовите завиткани со пички ги мелат канџите. Тој е многу стабилен поради неговиот висококвалитетен материјал и цврстата конструкција. Така, вашата мачка гарантирано ќе игра безбедно и среќно. И неговата компактна големина зафаќа минимален простор што нема да го натера вашиот дом да стане преполн површината не само што ја забавува вашата мачка, туку и го спасува вашиот нежен мебел од канџи.

Други карактеристики

Најдобри понуди