.

.

Ciays 70.4 oz/2l Мачка Вода Фонтана Автоматски Индукција Вода Куче Вода Фонтана Со батерија &засилувач; Кабел За Напојување Миленичиња Вода Фонтана Сад Со Нерѓосувачки Че

Ciays 70.4 oz/2l Мачка Вода Фонтана Автоматски Индукција Вода Куче Вода Фонтана Со батерија &засилувач; Кабел За Напојување Миленичиња

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

СЕНЗОР И НОРМАЛЕН РЕЖИМ НА ВОДА : Режимот На Автоматски Сензор помага да се заштеди енергија и да се прошири долговечноста на фонтаната за вода, фенси синото светло се вклучува и водата излегува додека миленичето влегува во радиусот на сензори(агол на сензори : 120° радиус на сензори : 3,93 стапки) и се исклучува кога вашето домашно милениче ќе замине Можете да се префрлите на нормален режим на бесконечен проток. ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА И РЕЗЕРВНА МОЌНОСТ НА БАТЕРИЈАТА : функцијата за резервна копија со двојна моќност(вчитајте ги батериите потоа приклучете се) ќе ја изврши функцијата за резервна копија на батеријата : автоматски префрлете се на напојувањето на батеријата и автоматскиот удар во случај на прекин на струјата, со што ќе ви даде мир на умот додека спиете цврсто или не дома. АВТОМАТСКА ПУМПА ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ со LED СВЕТЛО : Кога нивото на водата е ниско, пумпата автоматски ќе престане да работи за да се заштити од изгорување, ВО исто време, LED светлото станува црвено за да потсети на полнење. ЛЕД светлината свети слабо сино додека работи, што е добро за да помогне полесно да се види нивото на водата во темнината, но сепак удобно за вашите очи(одличен плус за лесни прагови). 304 нерѓосувачки Челик : фонтаната за вода за мачки е изработена од нерѓосувачки челик 304, кој е потрајни и отпорни на корозија.

Други карактеристики

Најдобри понуди