.

.

Пупија Пролет И Лето Мода Над-Главата Куче Темперамент, Пинк_флоријан, Мали

Пупија Пролет И Лето Мода Над-Главата Куче Темперамент, Пинк_флоријан, Мали

DEN 510.40

Количина на стоки
Тековен

Модерен Ремен за вашето куче : цветна шема и цврста шема Во ремен за кучиња Во стилот На Главата Безбедно : Нашиот ремен е изработен од висококвалитетни материјали и издржлива тока за да го одржува вашето куче безбедно. Без Влечење / Без Задави : Намалете го влечењето, зголемете ја контролата врз вашето кученце и намалете го стресот на вратот и зглобовите. Карактеристики : етикета Од Пупија гума, заден метален Д-прстен и прилагодлив појас со затворање на бравата. Големина : Мали : 10. Флоријанскиот Ремен а (преку глава)има цветна шема и цврста шема. Тоа е модерен летен темперамент со прилагодлив појас за градите и етикета Од Гумена Кутија на градите. Соодветните каишки се достапни и се продаваат одделно. Достапно Во Розова и Сина боја во големини Кои се движат Од Мали до Х-Големи. Забелешка : за разлика од човечката облека, дизајнерите на облека за миленичиња имаат различни карактеристики на големина.

Други карактеристики

Најдобри понуди