.

.

ГМ Вистински Делови 12658740 Моторно Масло Кулер

ГМ Вистински Делови 12658740 Моторно Масло Кулер

DEN 1193.60

Количина на стоки
Тековен

Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени во гм ое спецификација за вклопување, форма и функција. ACDelco - Моторно Масло Кул (Slp-P1) (12658740). Acdelco Gm Оригинална Опрема Моторно Масло И Автоматски Менувач Масло Кулер е гм-препорачува замена компонента за еден или повеќе од следниве системи на возила : ладење. Овој оригинален ладилник за опрема ќе ги обезбеди истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс.

Други карактеристики

Најдобри понуди