.

.

АМАЛИ Маст, Блу Хај-Темп, Конвенционален, 14 мл Кертриџ, Сет од 50

АМАЛИ Маст, Блу Хај-Темп, Конвенционален, 14 мл Кертриџ, Сет од 50

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Применливо во различни автомобилски и индустриски намени кои бараат заштита од екстремен притисок, оксидација, инхибиција, отпорност на вода и својства против ' рѓа, вклучувајќи; диск сопирачки, лежишта на тркала, шасија, топчести споеви, 5-ти тркала и други Тежина на пакетот : 9,999 фунти. Дел број : 160-68321-91-10ПК. Вклучени компоненти : 10 14 Унца Шишиња. Амали Блу Маснотијата За Висока Температура е премиум, повеќенаменска автомобилска/камионска шасија и лубрикант со литиумски комплекс што ја исполнува целта ЗА изведба НА nlgi GC/LB. Применливо во различни автомобилски и индустриски намени кои бараат заштита од екстремен притисок, оксидација, инхибиција, отпорност на вода и својства против ' рѓа, вклучувајќи-диск сопирачки, лежишта на тркала, шасија, топчести споеви, 5 - ти тркала и други.

Други карактеристики

Најдобри понуди