.

.

Компресија Чорапи Жени &засилувач; Мажите Најдобар Атлетски Медицински Трчање Лет Патување Бремена 19.68 Инчен

Компресија Чорапи Жени &засилувач; Мажите Најдобар Атлетски Медицински Трчање Лет Патување Бремена 19.68 Инчен

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Еластична, Полиестер, Спандекс Само Суво Чисто. со кожени чевли да станат уникатен пејзаж на канцеларијата; униформа на групните активности. погоден е и со шорцеви, шорцеви, здолништа и фустани.Чорапите со различни дезени се топли и модерни. Прекрасните и уникатни дезени ве прават да блеснете пред сите.

Други карактеристики

Најдобри понуди