.

.

Инвикта Машки Објект Д Уметност 38383 Автоматски Часовник

Инвикта Машки Објект Д Уметност 38383 Автоматски Часовник

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Темно сино куќиште од нерѓосувачки челик со дијаметар од 46мм х дебелина 14мм; изложбен случај назад; Сребрено бирање З - 2031 (Никел) Кинески Автоматско движење, 22 скапоцен камен; Собрани Во Кина; гледајте тежина : 173 грама. Темно сина лента од нерѓосувачки челик, 205мм л х 24мм W; Лентата се прилагодува со додавање/отстранување врски; затворач на копчето за притискање На Пеперутка. Кристал За Фузија на пламен; круна за Туркање/влечење; стационарна рамка од нерѓосувачки челик; отпорен на вода од 50 метри : Погоден за миење раце, лесни прскања, пливање во плитки длабочини. Вклучува кутија за подароци, упатство за употреба и 3 години ограничена гаранција на производителот; Услугата За Клиенти На Invicta може да се постигне на 1-800-327-7682 или на Invictawatch.com, "Контакт", за прашања (одг : Дополнителни врски, замена на опсегот, прилагодување на опсегот, гарантни прашања итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди