.

.

Машки џемпер за екипаж на екипажот меки обични џемпери за мажи класични џемпери на пуловер со работ на ребреста

Машки џемпер за екипаж на екипажот меки обични џемпери за мажи класични џемпери на пуловер со работ на ребреста

DEN 478.08

Количина на стоки
Тековен

60% акрилик, 25% полиестер, 15% најлон Повлечете го затворањето. Квалитетни ткаенини обезбедуваат оптимална мекост и удобност. Издржлива и лесна. Стручна ткаенина обезбедува топлина и вклопување. Специјален дизајн на екипаж со долги ракави. Еластични ребрести краеви. Класичен и разноврсен заоблен џемпер на вратот, е совршен самостојно или како слој под блејзер или јакна. Може да одговарате и на вашата јакна, фармерки, палто за ровови, класичен џемпер на вратот на екипажот е одличен за вашиот плакар. Големина на САД.Модел во големина S.Model Информации (висина : 5'11 “, тежина : 152ib, градите : 38"). Машина за перење.

Други карактеристики

Најдобри понуди