.

.

Машка обична прстенест јакна за печатење, постави две парчиња држач за џебни палто, панталони за влечење поставени меки топло палто, поставено црно

Машка обична прстенест јакна за печатење, постави две парчиња држач за џебни палто, панталони за влечење поставени меки топло палто, поставено

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Материјал : Памук/полиестер/спандекс. Стилски машки тренерки 2 парчиња облека. Материјалот не ве прави чешање, но ставете го вашето тело во тотално опуштен статус. Еластична, лесна, притиснете ја ткаенината со истегнување што се чувствува меко и против кожата, совршено ослободете го вашиот каросерија. Мора да имате во вашата гардероба. Оваа машка спортска тренерка е одлична за, тренинг, обука, џогирање, пешачење, активности на отворено и секојдневно секојдневно носење. Удобно во секоја сезона. Никогаш не излегувај заста. Дизајн на кошула за машки панталони. Поврзано пребарување : Mens Set 2 Piect Sport Set / Elastic Weistband Sweatpants / 2 парчиња комплети за потта / лабаво вклопување / тркалезен врат / еластични џогерни панталони / екипаж на врвот / две парчиња сет / лабава фитла / стилски панталони / дизајнерски патеки / џогер случајни Поставете / високи половини / тренерки / лесни / обични облеки со две парчиња сет / мажите сет / машка летна облека / случајно сет со две парчиња. Повод : Добро за сите сезони, пролет/ лето/ есен/ рана зима. Перфект за работа на работа, секојдневно, студирање, шопинг, датира, забава, спорт, клуб, викенд, трчање, вежбање, пешачење, кампување и други игра на отворено. Ова би биле најдобри подароци за него, подароци за татко, подароци за тато, подароци за човек, подароци за момче, подароци за мажи, подароци за чичко, подароци за сопруг, подароци за брат, подароци за дедо.

Други карактеристики

Најдобри понуди