.

.

Дизни глупости АЛОВЕР МЕНС ПАЈМА ПАНТ Кралски

Дизни глупости АЛОВЕР МЕНС ПАЈМА ПАНТ Кралски

DEN 620.80

Количина на стоки
Тековен

100% памук Само миење на рацете. Официјално не се издвојува производот на Дизни. Сосема ново со ознаки. Одликувајќи се со вашиот омилен лик на Дизни Гуфи. Одлично за секоја пригода. Официјално лиценциран производ на Дизни, сосема нов со ознаки.

Други карактеристики

Најдобри понуди