.

.

Нерѓосувачки Челик Песок Експлозијата Бенд Прстен, Црна Сребрена Спортски Кошарка Шема Купола Дизајн Мажи Жени Кул Улична Облека Партија Накит

Нерѓосувачки Челик Песок Експлозијата Бенд Прстен, Црна Сребрена Спортски Кошарка Шема Купола Дизајн Мажи Жени Кул Улична Облека Партија

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Класични, Тешки и Издржливи, Одлични Перформанси Отпорни на Гребење,Отпорност на Висока Температура Одлична Изработка На Површина и Висок лак Мазно Внатрешно Лице, Ви Донесе И Елеганција и Удобност. Совршен за свадба, ангажман, годишнина, враќање дома, денот на благодарноста, Божиќ, денот на вљубените, датира, банкет, црква, вечера, коктел, вечер. Прстенот е изработен од легура без никел, без олово, без кадмиум и хипоалергична, која е еколошка, нема да ја претвори вашата кожа во зелена боја или да предизвика анафилактична реакција. Посветени сме да бидеме задоволен сервисер за секој клиент, го снабдуваме најпопуларниот накит според сегашниот тренд. Ве молиме слободно контактирајте со нас доколку имате какви било прашања. [За Наплата]Чувајте ги пакувањето и производите нови.Два услови што не можете да ги вратите се наведени како што следува : (1) Производот се користи или оштетен (2)Пакетот или капката на производот е оштетен. [За разликата во бојата и мерењето](1) поради разликата на камерата или светлината, бојата може да изгледа малку поинаква од сликата.(2) има мала разлика поради рачно мерење .

Други карактеристики

Најдобри понуди