.

.

Сидимело смешни суперхеројски фустани чорапи за мажи, 5-пакувања Новини Шарени херојски ликови со екипаж чорапи свадбени младоженци со големина 10-13

Сидимело смешни суперхеројски фустани чорапи за мажи, 5-пакувања Новини Шарени херојски ликови со екипаж чорапи свадбени младоженци со големина

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

80% чешлана памук, 17% спандекс, 3% полиестер Машинско миење и миење на рацете. ⭐екселентен квалитет ⭐5-пакет Удобно смешно суперхеројски чорапи за мажи се состојат од 80% чешлано памук, 17% спандекс и 3% полиестер со истегнување и дишечки ткаенина и еластична процес на плетење. и пријатна од шарените чорапи за фустани за машка памучна облека. Мека и нежна грижа за кожата, машките чорапи за супер херој ви овозможуваат да се чувствувате пријатно цел ден. Chops Бесплатни чорапи со големина - Овие модерни модели на карактер на Одмаздници и шарени забавни смешни чорапи за фустани се погодни за мажи. Менс смешни фустани чорапи со големина 10-13 се вклопуваат во големини на машки чевли 6-12 за удобно вклопување. Овие чорапи за фустани со суперхеројски ликови се само совршена должина и достигнуваат до теле. Тие можат да се носат во сите сезони (може да бидат малку густи на лето). Поставете го вашиот стил и довербата на исцрпеност со вистинскиот пар разнобојни чорапи со фустани со смешно моделирање. Ideage Подароци Идеја-овие забавни чорапи за фустани за суперхерој прават неверојатен подарок за вашите пријатели, соработник, тато, брат, дечко или сопруг. Дајте им ги овие забавни чорапи за фустани и тие би ве сакале за тоа. И тие се исто така А. Одличен додаток за свадба, роденден, Божиќ, Денот на вineубените, Денот на благодарноста или другите посебни денови. - Лесно да се исчисти мама што може да се перат и да се мијат со рака. Кул обрасците се плетени во ткаенината за чорапи, што нема да се намали, избледи и лабави. Необични и специјални чорапи на Супермен за ваш избор. ⭐ Исклучување за вас - веруваме дека ви го испорачувате најквалитетниот квалитет на достапните производи. Покрај грижата за производите со висок квалитет, ние вложуваме максимални напори да се осигураме дека секој клиент е среќен. Ако не сте задоволни од нашите производи, ве молиме направете Не двоумете се да не контактирате. Сидимело чорапи - заради сонот, толку убаво зошто има само црни или бели чорапи за мажи? Зошто единечни бои и досадни обрасци цело време за машки чорапи? Овде одиме, Сидимело неверојатни машки чорапи со уникатен и впечатлив дизајн и боја, што ве тера да се истакнувате од толпата !!! Sidimelo чорапите е насочено кон создавање прифатливи, висококвалитетни и долготрајни чорапи. Во Сидимело, не можете да добиете само квалитетни и уникатни производи, туку и од прва класа услуга за клиенти.

Други карактеристики

Најдобри понуди