.

.

Менс шорцеви за спортски џебни мерачи на машка облека, обични лабави шорцеви, џогирање на товар

Менс шорцеви за спортски џебни мерачи на машка облека, обични лабави шорцеви, џогирање на товар

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

100% мешавина од памук Повлечете го затворањето. Ве молиме изберете 2-3 големини нагоре бидејќи оваа големина на шорцеви за мажи работи мала. Товарните шорцеви за мажи беа лесни, издржливи квалитетни шиење на WTIH за долгогодишно користење и повторено абење. Овие карго шорцеви се направени за да ве одржат пријатно и да ви донесат погодност во текот на денот. Доволно издржлив за дневно носење и активности на отворено како пешачење, возење велосипед, искачување, патување, кампување, риболов итн. Се одликува со товарни шорцеви за мажи/машки карго шорцеви/шорцеви за мажи/шорцеви/шорцеви/шорцеви Мажи/мажите/шорцеви/мажи за мажи/мажи Шорцеви обични/шорцеви за мажи/шорцеви за мажи кои се обични/машка шорцеви/шорцеви од карго/шорцеви од чино за мажи/машки карго -шорцеви/машки обични шорцеви/машки каки шорцеви/работни шорцеви/машки кратки панталони/машки карго -шорцеви опуштено еластичен половината /Менс лесни шорцеви долги/мажите карирани карго шорцеви/работни шорцеви за шорцеви за работа на мажи/мажи.

Други карактеристики

Најдобри понуди