.

.

ДЕВОРОПА Момчиња Пливаат Стебла Брзо Сува Лесен Костим За Капење UPF 50+ Млади Деца Пливање Одбор Шорцеви Страна Џеб Водоотпорен

ДЕВОРОПА Момчиња Пливаат Стебла Брзо Сува Лесен Костим За Капење UPF 50+ Млади Деца Пливање Одбор Шорцеви Страна Џеб Водоотпорен

DEN 335.84

Количина на стоки
Тековен

95% Полиестер, 5% Еластан; УПФ 50+ Погледнете ја табелата со големини на последната слика пред да нарачате. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ●Лесните стебла за пливање се направени од лесна ткаенина што дише за да ги одржуваат вашите деца ладни суви и удобни цел ден. ●Заштита од сонце ● UPF 50+ Ткаенина која блокира 98% од штетните ултравиолетови зраци на сонцето. ●Прилагодливо Вклопување●Вградената прилагодлива врвка за влечење на еластичниот појас го одржува костимот за капење на вашите момчиња на место. ●Странични Џебови ткаенината со издржлив третман за водоотпорност ефикасно ги одбива дамките и течностите.шорцевите за даски за момчиња се совршени за пливање, сурфање, пловење, риболов, едрење, пешачење, трчање и сите видови водени активности околу базенот или плажата. Ако не сте задоволни со вашето купување, само контактирајте не и нашиот тим за услуги на клиентите ќе го направи тоа правилно.

Други карактеристики

Најдобри понуди