.

.

Детското Место Момчиња Краток Ракав Графички Маица 3-Пакет

Детското Место Момчиња Краток Ракав Графички Маица 3-Пакет

DEN 198.08

Количина на стоки
Тековен

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ГРАФИЧКА МАИЦА-класичен, удобен одговара со графика пеколот љубов. ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памучен дрес. ДИЗАЈН-Се Одликува со ребро-плетен врат на екипажот и кратки ракави. МУЛТИПАК — 3-пакет на графички маици : 1 стил со велосипед графички дизајн напред; 1 стил со скејтборд графички дизајн напред; 1 стил Со Донесе Топлина и пламен графички дизајн напред. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци. Детското Место нуди огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Изработени со материјали со врвен квалитет со голема вредност. Детска облека направена едноставна.

Други карактеристики

Најдобри понуди