.

.

Дизни Момчиња Бејзбол Капа, Молња Меквин Прилагодливи Дете Шапка, Возраст 2-4 Или Момче Капи За Деца на возраст од 4-7

Дизни Момчиња Бејзбол Капа, Молња Меквин Прилагодливи Дете Шапка, Возраст 2-4 Или Момче Капи За Деца на возраст од 4-7

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

100% памук Прилагодливо затворање. Миење Раце Само. СТИЛСКИ ДИЗАЈНИ : Овие Симпатични Бејзбол Капи На Малото Момче со Молња Меквин Од Дизни е совршена Капа за Мали Деца што вашето Момче ќе биде гордо да ја носи и да ја покаже каде и да оди. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : издржливата и удобна Капа За Бејзбол за момчиња од памук со 5 панели Има заоблен раб, шарени слики со карактер На Молња меквин во пријатна Лента за Пот и прилагодливо затворање за совршено вклопување, така што вашите деца нема да го соблечат. ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : Достапно по ваш избор од 2 Големини, Мало Момче Со Големина 2-4 или Мало Момче Со Големина 4-7. Овие разиграни Капи за Сонце се прилагодливи за удобно вклопување и се совршена Детска Капа кога одите да ги посетите пријателите и семејството и за секојдневна употреба. ЗАБАВНО и ПРАКТИЧНО : тој ќе биде подготвен за сите негови активности дење или ноќе со оваа забавна И стилска Бејзбол Капа.

Други карактеристики

Најдобри понуди