.

.

SOLUSTRE 8 Парчиња Клип Кристал Декор Коса Клип За Жени Свадба Коса Клип Метал Коса Канџи Клипови Гроздобер Декор Жени Вилинско Коњче Барет Барет Клип Кристали Сребрен?

SOLUSTRE 8 Парчиња Клип Кристал Декор Коса Клип За Жени Свадба Коса Клип Метал Коса Канџи Клипови Гроздобер Декор Жени Вилинско Коњче Барет Барет

DEN 166.88

Количина на стоки
Тековен

Метален Клип За Коса Од Вилинско Коњче : Широка употреба Може да се примени за роденден, новогодишна забава, тематска забава, празник, фестивал, свадба, прекрасен подарок за вашето семејство, пријатели и секој што сте го сакале. Свадба Коса Клипови : Широка употреба. Може да се примени за роденден, Божиќ, нова година партија, тема партија, одмор, фестивал, свадба,. Фиба За Вилинско коњче : клип за коса Од Вилинско Коњче, прекрасен додаток за коса за љубовник, љубител на вилинско коњче или љубител на природата. Вилинско коњче Боби : можете да ја прицврстите јаката како брош или да ја закачите на капата или чантата како украс. Клип За Коса од вилинско коњче : Гроздобер Игла За Вилинско Коњче е добар додаток за коса за правење ретро фотографии, добро се совпаѓа со стилот. Метален Клип За Коса Од Вилинско Коњче : Широка употреба. Може да се примени за роденден, новогодишна забава, тематска забава, празник, фестивал, свадба, прекрасен подарок за вашето семејство, пријатели и секој што сте го сакале. Свадба Коса Клипови : Широка употреба. Може да се примени за роденден, Божиќ, нова година партија, тема партија, одмор, фестивал, свадба,. Фиба За Вилинско коњче : клип за коса Од Вилинско Коњче, прекрасен додаток за коса за љубовник, љубител на вилинско коњче или љубител на природата. Вилинско коњче Боби : можете да ја прицврстите јаката како брош или да ја закачите на капата или чантата како украс. Клип За Коса од вилинско коњче : Гроздобер Игла За Вилинско Коњче е добар додаток за коса за правење ретро фотографии, добро се совпаѓа со стилот. Пакетот Вклучува 8 х клипови За коса Карактеристики-Боја : Сребрен метал-Големина : 4, 50Х3, 70Х1, 20см/1, 77Х1, 45Х0, 47 во шноли за коса за жени. - Материјал : Легура Вилинско Коњче Боби Барети-Ретро дизајн дајте му на овој клип за коса уникатна привлечност, совпаѓајте со различни стилови на коса и Облека Метални Штипки За Коса Од Кристал за Жени.

Други карактеристики

Најдобри понуди