.

.

12% за испраќање на косата за зацрвстување на кератин Шампон Постави јадро за кориција за поправка на косата, производи за чистење мазно кератин шампон12% 直 发角 护理 洗

12% за испраќање на косата за зацрвстување на кератин Шампон Постави јадро за кориција за поправка на косата, производи за чистење мазно

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

12% за испраќање на косата за зацрвстување на кератин Шампон Постави јадро за кориција за поправка на косата, производите за нега на перизми за чистење мазно кератин шампон12% 直 发角 护理 洗发 水 套装 cury 头发 头发 修 护毛躁 护理 产品 sclap чистење мазно 角 蛋白 洗 洗 Овие козметика можат да ги навлажнуваат и заштитат кожата и косата. Може да ја врати еластичноста и да заблеска на кожата или косата и да ја заштити кожата од УВ зраци. Ефект на убавина. Овој вид шминка може да се користи за подобрување на кожата преку сјај за усни, фондација, маскара, ајлајнер, парфем, итн. Разумното здружување може да го истакне шармот на белата и мазната кожа. 12% за испраќање на косата за зацрвстување на кератин Шампон Постави јадро за кориција за поправка на косата, производите за нега на перизми за чистење мазно кератин шампон12% 直 发角 护理 洗发 水 套装 cury 头发 头发 修 护毛躁 护理 产品 sclap чистење мазно 角 蛋白 洗 洗. Овие козметика можат да ги навлажнуваат и заштитат кожата и косата. Може да ја врати еластичноста и да заблеска на кожата или косата и да ја заштити кожата од УВ зраци.

Други карактеристики

Најдобри понуди