.

.

Lxxsh керамика права коса чешел за коса со двојна намена внатрешна намера мини анти-скалинг дизајн

Lxxsh керамика права коса чешел за коса со двојна намена внатрешна намера мини анти-скалинг дизајн

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал на производот : Плоча за греење на алуминиум отпорна на висока температура PBT+ 360 ° Топлина изолација и дизајн против скалансирање. Целосно затворен дизајн против скалинг. Брзо греење за 30 секунди. Негативна јонска грижа, зацрвстување на чешел за коса, кадрава права нега на коса и без загриженост. Материјал на производот : Плоча за греење на алуминиум отпорна на висока температура PBT+. 360 ° Топлина изолација и дизајн против скалансирање. Целосно затворен дизајн против скалинг. Брзо греење за 30 секунди. Негативна јонска грижа, зацрвстување на чешел за коса, кадрава права нега на коса и без загриженост. Име на производот : Електричен Coil Voltage : 110-240 Vfrequence : 50hztemperature : 140 ° C-220 ° Материјал за проводник на измамник : Керамички коможе што може да се примени : Влажна и сува двојна употреба / навивам со двојна должина на користење : 2 метри360 ° топлинска изолација и анти-скалинг дизајн.

Други карактеристики

Најдобри понуди