.

.

Сродство Саморефлектирајте ЗАШТИТЕН ФАКТОР 32 Пробиотик Навлажнувачки Дуо За Сончање-Комплет За Сончање На Лицето За Блескава Кожа-Вклучува 1 Редовен САМОРЕФЛЕКТИ

Сродство Саморефлектирајте ЗАШТИТЕН ФАКТОР 32 Пробиотик Навлажнувачки Дуо За Сончање-Комплет За Сончање На Лицето За Блескава Кожа-Вклучува

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Што е тоа - чиста, лесна, 100% минерална крема за сончање која се вклопува без напор + ја остава кожата навлажнета со блескава завршница Што прави - Наградуваниот, безбеден за гребен, не-нано цинк оксид е нежен додека обезбедува U/УВБ СО широк спектар. Вегански + безбеден за кожата склона кон дамки. Што има во него - цинк Оксидот безбеден за Гребен 22,4% обезбедува нежна заштита ОД U/УВБ, Куркумата ја храни кожата со антиоксиданси + помага во смирување, а пробиотикот од растително Потекло На Кинбиом Сродство кој поддржува чиста кожа + силна бариера на кожата. Наградувана Формула-Добитник на Наградата Привлечност Најдобро За Убавина 2021 За Најдобар Чист ЗАШТИТЕН ФАКТОР, Награда За Убавина Бирди Еко 2020 За Најдобар ЗАШТИТЕН ФАКТОР и Космополитска Награда За Убавина Свет Грал 2020 за Најдобро ЛИЦЕ ЗАШТИТЕН ФАКТОР. Чист Производ-Чист, Вегански, без суровост, сертифициран Зајаче Што Скока, дерматолог-тестиран + одржливо спакуван.

Други карактеристики

Најдобри понуди