.

.

Корејска козметика_Jant Blanc Aloe Essential 3PC Подарок сет

Корејска козметика_Jant Blanc Aloe Essential 3PC Подарок сет

DEN 975.84

Количина на стоки
Тековен

Состојките на алое се размачкуваат во сува кожа за да направат влажно и меко лице Состојките на алое се размачкуваат во сува кожа за да направат влажно и меко лице. Капацитет Jant Blanc Aloe Essential Toner - 150ml Jant Blanc Aloe Essential Emultion - 150ml Jant Blanc Aloe Essential Cream - 60g.

Други карактеристики

Најдобри понуди