.

.

Накиз Жив Чистење &засилувач; Накиз Жив Задник Пазувите Внатрешниот Дел На Бутот Назад Смирувачки Пилинг Блескав Награда Победи Вредност Во Собата

Накиз Жив Чистење &засилувач; Накиз Жив Задник Пазувите Внатрешниот Дел На Бутот Назад Смирувачки Пилинг Блескав Награда Победи Вредност Во

DEN 639.84

Количина на стоки
Тековен

Накиз Сетот За Нега На Кожата за Убавина помага при нерамномерен тон на кожата на темно место акни на телото Без парабен, Без жива, без алкохол. Лабораторија тестирани 100 проценти безбедно. Освои 4 Награди за Најдобар Лосион За Тело. Пилингот за тело може да помогне во отстранување на мртвите клетки од кожата.

Други карактеристики

Најдобри понуди