.

.

DOITOOL Лице Чистач Тело Чистач Решетката Сапун Меур Нето Кеси: 4 парчиња Пенење Нето Меур Создателот Сапун Вреќа Сапун Заштеда На Лице И Тело Чистење На Лицето Сапун Т?

DOITOOL Лице Чистач Тело Чистач Решетката Сапун Меур Нето Кеси: 4 парчиња Пенење Нето Меур Создателот Сапун Вреќа Сапун Заштеда

DEN 163.84

Количина на стоки
Тековен

Погоден за сите возрасти, совршена торба за сапун за капење за вас и вашето семејство за одржување на здравјето на кожата Совршен за миење на лицето и отстранување на шминка, ефикасен и нежен за пилинг на лицето. Секоја торбичка за сапун за туширање има врвка за закачување, лесна за складирање после туширање. Пренослив и лесен. Тоа е погодно да се стави во вашиот џеб и погоден за. Овие ракавици за пилинг служат за различни функции, вклучително и чистење на порите на кожата, отстранување на вишокот маснотии и осветлување на тонот на кожата.

Други карактеристики

Најдобри понуди