.

.

Зема Забен Конец, Чист Комплет За Забни Конци Со 1 Рачка и 120 Дополнителна Јачина

Зема Забен Конец, Чист Комплет За Забни Конци Со 1 Рачка и 120 Дополнителна Јачина

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

Дополнителниот конец за јачина, не се протега, уништува или крши Удобна рачка за држење и површина што не се лизга за подобра контрола,лесен пристап до задниот дел на забите. Вклучен е designономски дизајн на рачката за да се обезбеди удобност при чистење, лесно закачете ја/извадете ја главата на конецот. Под агол на оптимални 135 степени, конецот ја достигнува секоја пукнатина помеѓу забите. Вклучува 1 рачка и 120 (дополнителен конец за јачина) глави за полнење. Ние сме посветени на обезбедување посигурен производ и подобра услуга за клиентите на нашите клиенти,ако не сте 100% задоволство од нашите производи,ве молиме контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите и со задоволство ќе ви помогнеме.

Други карактеристики

Најдобри понуди