.

.

Nuobesty U-обликувана четка за заби: 4PCS деца четка за заби 360 ° орални заби за чистење на заби Мека глава за силиконска четка

Nuobesty U-обликувана четка за заби: 4PCS деца четка за заби 360 ° орални заби за чистење на заби Мека глава за силиконска четка

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Четка за заби во облик на у- може да се користи и како средство за чистење на заби, погодни за деца кои имаат чувствителни непца Четка за заби во облик на у- со сеопфатна функција за чистење, погодна за орално чистење на бебиња. Четка за заби во форма на U- : Детската четка за заби е прикажана со силиконски материјал, безбеден за деца заби. Четка за заби во облик на U- : Детската четка за заби е дизајнирана со рачки што не се лизгаат PP, лесни и удобни за зафаќање. Четка за заби во облик на у- : Правилна големина за деца да држат, убава четка за заби за децата да научат да ги четкаат забите. Четка за заби во облик на у- може да се користи и како средство за чистење на заби, погодни за деца кои имаат чувствителни непца. Четка за заби во облик на у- со сеопфатна функција за чистење, погодна за орално чистење на бебиња. Четка за заби во форма на U- : Детската четка за заби е прикажана со силиконски материјал, безбеден за деца заби.

Други карактеристики

Најдобри понуди