.

.

5 парчиња T-Cliers поставуваат ортодонтски инструменти

5 парчиња T-Cliers поставуваат ортодонтски инструменти

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

5 парчиња T-Cliers поставуваат ортодонтски инструменти Направено од не'рѓосувачки челик. Исто како и сликата. 01 - T/C Како криви на круна Крива 01 - T/C Како Круна Плиер директно 01 - T/C заградувач на заградувачот 01 - T/C Weingart Plier 01 - T/C задниот опсег Отстранување на плеерот.

Други карактеристики

Најдобри понуди