.

.

Waterpik CC-01 Комплетна нега 9.0 Sonic електрична четка за заби + вода Flosser, црна, средна со трокреветни глави за четки за замена, 3 брои, црна боја

Waterpik CC-01 Комплетна нега 9.0 Sonic електрична четка за заби + вода Flosser, црна, средна со трокреветни глави за четки за замена,

DEN 2348.48

Количина на стоки
Тековен

Лесен идеален за загради, импланти и друга стоматолошка работа Sonic четка за заби Тројната четка за заби на Sonic отстранува 9x колку што е дамки како редовна четка за заби со 3 звучни режими : чист режим, режим на белење и режим на масажа. Глави за четки за замена : Глава за четкичка за заби со меки, крајно заокружени влакната што обезбедува нежно, но ефикасно отстранување на плакетата од тврди до места за дофат, главите на четката треба да се заменуваат на секои три месеци на препорачаниот распоред на стоматолог. Напреден дизајн : Напреден дизајн на главата на четката со високо-ниска конфигурација на влакната за да се обезбеди супериорна чиста чиста со цврсто спакувани влакна кои помагаат да се отстрани плакетата. Модели на компатибил Water Pik : Компатибилен со Water Pik Комплетна нега 9.0 (CC-01 CD012-2) и 5.0 (WP-862, WP-872, WP-877, WP-882, WP-892) Модели за четки за заби. Лесен идеален за загради, импланти и друга стоматолошка работа. Sonic четка за заби Тројната четка за заби на Sonic отстранува 9x колку што е дамки како редовна четка за заби со 3 звучни режими : чист режим, режим на белење и режим на масажа.

Други карактеристики

Најдобри понуди