.

.

Ранец на торба со пелена, надградени мултифункционални торби за пелена за мајка, водоотпорна торба за бебиња Трајни патувања за породилни ранец за жени мајки татко

Ранец на торба со пелена, надградени мултифункционални торби за пелена за мајка, водоотпорна торба за бебиња Трајни патувања за породилни

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Ранец со висококвалитетна платно од платно Големина : 11 "x 7,8" x 15 ", голем капацитет, торбата има доволно пространа за да ги носи сите неопходни за нега на бебиња. Дизајн : Двоен патент дизајн, чувство удобно, прилагодлива лента за рамо. Се состои од 1 голем главен оддел, 8 џебови за складирање и 2 странични џебови. Мулти-функција : со копче што може да ги заклучи и горните рачки за да ја обесат торбата погодно на шетач, а со залепени ленти за грб, тоа докажува идеално за нега на бебиња за време на патувањето. Можете да ја користите оваа мама торба како Ранец и чанта; тој е многу елегантен и погоден за многу прилики како шопинг, ресторан, патување итн. Тоа го прави вашиот живот многу полесен. Материјал : висококвалитетен ранец на пелена од платно. Големина : 11 "x 7,8" x 15 ", големо Капацитет, торбата има доволно пространа за да ги носи сите неопходни за нега на бебиња. Дизајн : Дизајн со двојно патент, чувствувајте се удобно, прилагодливо каиш за рамо. Се состои од 1 голем главен оддел, 8 џебови за складирање и 2 странични џебови. Мулти-функција : Со копче што може да ги заклучи и горните рачки за да ја обесат торбата погодно на шетач, а со ленти за грб, тоа докажува идеално за нега на бебиња за време на патувањето. Можете да ја користите оваа мама торба како ранец и чантата; Тој е многу елегантен и погоден за многу прилики како шопинг, ресторан, патувања итн; Тоа го прави вашиот живот многу полесен. Стилски, лесно се совпаѓаат со вашето секојдневно облекување, нашата торба за пелена е дизајнирана со стил, дефинитивно ќе го сакате изгледот на тоа. Нема потреба да се грижите за да изгледате помалку мода додека носите многу работи за бебиња, со овој ранец, можете да изгледате уште повеќе стилски. Оваа торба за пелена може да се користи и како ранец за патувања, чантата, исто така; Стилскиот дизајн се совпаѓа со сè што носите, што ја прави торбата со нечисти подеднакво да одат на мама, жени, девојчиња и мажи, идеални за нега на бебиња за време на шопинг, патување итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди