.

.

Есскирла Бебе водоотпорен мат Неми кревет, облак, 80х110см

Есскирла Бебе водоотпорен мат Неми кревет, облак, 80х110см

DEN 132.16

Количина на стоки
Тековен

Водоотпорна промена на подлогата за менување обезбедува заштита од истекување Висок квалитет и водоотпорна ЕВА, што ја прави супер висока апсорпција на вода и супер висока водоотпорна. Мат за менување на бебето зема малку простор во преклопениот никаков мирис. Еднократно, економично и удобно. Преносен промена на водоотпорен лист на пелена за пелени за какви било места за креветчето за шетач на шетачи. Водоотпорна промена на подлогата за менување обезбедува заштита од истекување. Висок квалитет и водоотпорна ЕВА, што ја прави супер висока апсорпција на вода и супер висока водоотпорна. Мат за менување на бебето зема малку простор во преклопениот никаков мирис. Еднократно, економично и удобно. Преносен промена на водоотпорен лист на пелена за пелени за какви било места за креветчето за шетач на шетачи. Опис : - Преносен промена на водоотпорен лист за пелена за промена на какво било место за креветчето за креветчиња со шетач.

Други карактеристики

- S:
50x70cm/19.68x27.55inch
- M:
60x75cm/23.62x29.52inch
- L:
80x110cm/31.49x43.30inch
Package Includes:
1 Piece Mat:

Најдобри понуди