.

.

Ранец за торба со пелена во колорил, симпатична бебешка цифра со играчки, случајни дневни пакети со повеќе функционални торби за раки

Ранец за торба со пелена во колорил, симпатична бебешка цифра со играчки, случајни дневни пакети со повеќе функционални торби за раки

DEN 585.60

Количина на стоки
Тековен

Големини : 11 (л) x 7,8 (w) x 15 (ч) инчи, најдобро за држење на бебиња и најнимките предмети, дури и лаптопите, ги задоволува вашите потреби на дневни патувања Материјали : Направено од полиестер и мека ткаенина. Ранец или чанта со повеќе џебови : 1 главен голем дел со затворање на патент, 1 преден патент џеб и 2 мали странични џебови, 4 мали слотови внатрешна страна ; прилагодливи и широки ленти за рамо нудат поддршка за поддршка и удобно за носење. Персонализирани ранци за дизајн се вклопуваат за мама да ги земе во шишињата со млеко/вода, облека за бебиња, пелена за бебиња, пешкир и така натаму, исто така погодни за тинејџери, жени, шопинг, дневна употреба или патување надвор. Функционален и модерен ранец на торбичка за пелена, доволно голем за да ги задржите сите важни предмети за нега на бебиња, идеален подарок за туширање што е!. Големини : 11 (л) x 7,8 (w) x 15 (ч) инчи, најдобро за држење на бебиња и најнимките предмети, дури и лаптопите, ги задоволува вашите потреби на дневни патувања. Материјали : Направено од полиестер и мека ткаенина. Ранец или чанта со повеќе џебови : 1 главен голем дел со затворање на патент, 1 преден патент џеб и 2 мали странични џебови, 4 мали слотови внатрешна страна ; прилагодливи и широки ленти за рамо нудат поддршка за поддршка и удобно за носење.

Други карактеристики

Најдобри понуди