.

.

X-Gree M6 X 30mm Hex Hex Socket Head Head Docking Поврзување на прицврстувачи на завртки за завртки за завртки за завртки 10 комплети (M6 x 30 mm Tuerca Hexagonal Cabezal Cilíndrico Tornillo Avellanado Tornillos Sujeciones 10 jueg

X-Gree M6 X 30mm Hex Hex Socket Head Head Docking Поврзување на прицврстувачи на завртки за завртки за завртки за завртки 10

DEN 1108.80

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : Докинг за поврзување на орев + бројачи на бројачи; Материјал : метал; Тежина : 112g Содржина на пакетот : 10 парчиња X Докинг Поврзување навртка, 10 парчиња X бројачи на завртки; Главна боја : Сребрен тон. Големина на низата на завртки за бројачи : M6 x 30mm/0.24 x 1,2 "(d*l); Countersunk Болт вкупна големина : 33 x 13mm/1,3" x 0,5 "(L*d). Докинг Поврзување на конецот за поврзување на навртната големина на конецот : M6 x 12mm/0.24 x 0,47 "(d*l); Докинг Поврзување на орев со вкупна големина : 15 x 13mm / 0,6 "x 0,5" (L * d) (Amaño de la la la tuerca cilíndrica : M6 x 12 mm / 0.24 x 0,47 '' (d * l); Tamaño Total de la la la la Tuerca cilíndrica : 15 x 13 mm / 0,6 '' x 0,5 '' (l * d). Ширина на штекер : 4mm / 0,16 "; вкупна должина : 36mm / 1.42" (Ancho del Zócalo Hexagonal : 4 mm / 0,16 '; Долготрајно вкупно : 36 mm / 1. Име на производот : Докинг Поврзување на орев + бројачи на бројачи; материјал : метал; тежина : 112g. Содржина на пакет : 10pcs x докинг Поврзување навртка, 10pcs x бројачи на бројачи; главна боја : сребрен тон. Големина на низата : M6 x 30mm/0.2 "(d*l); Counters Unk Bolt Total Size : 33 x 13mm/1. Докинг Поврзување на навртната конец Големина : M6 x 12mm/0.24 x 0,47 "(D*l); Докинг Поврзување на орев Вкупна големина : 15 x 13мм / 0,6" x 0,5 "(l*d) (Amaño de la losca de la tuerca cilíndrica : M6 x 12 mm / 0.

Други карактеристики

Најдобри понуди