.

.

Еиофлија Ѕид Декор Уметност Налепници Вода Меур Ѕид Налепница Ѕид Налепница Отстранлив Круг Меур Црна Ѕид Уметност Хартија За Бања Детска Соба

Еиофлија Ѕид Декор Уметност Налепници Вода Меур Ѕид Налепница Ѕид Налепница Отстранлив Круг Меур Црна Ѕид Уметност Хартија За Бања Детска

DEN 86.24

Количина на стоки
Тековен

Пвц проѕирни материјали, налепница за ѕид од меурчиња од вода е нетоксична, издржлива, водоотпорна, лесна за чистење Полесно да го промените стилот на внатрешна декорација и Атмосферата На куќата. Да се создаде вашиот уникатен, топол и романтичен дом со користење на оваа бања ѕид винил налепница. Налепницата ЗА винил од 3д ѕид ВО дневната соба има светли бои, истакнете го вашиот живот нека ви биде полн со личност. Направете го оригиналниот гол простор полн со виталност. Ѕидната хартија со меурчиња може да се залепи на ѕидови, плочки, стакло, мебел и друг мазен површински материјал од која било позадина. Излупете го надворешниот прстен на налепницата на ѕидот со меурчиња, избришете го меурот за проѕирните меурчиња, а внатрешниот меур што останува е вашиот меур со цврста чиста боја. Опис Самолеплива подлога, налепница за ѕид со меурчиња со вода е многу лесна за нанесување, отстранување, репозиционирање и повторна употреба, само излупете и залепете.

Други карактеристики

Најдобри понуди