.

.

Unicey Африка савана зебра стадо зајдисонце пејзаж водоотпорен преклопување на алиштата за перење за детска соба спална соба бебе расадник

Unicey Африка савана зебра стадо зајдисонце пејзаж водоотпорен преклопување на алиштата за перење за детска соба спална соба бебе расадник

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Оксфордска крпа9 во/49x30x40,5 см (hxwxl). Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебиња, за бања, за спална соба, за дневна соба, за алишта, за кујна, за балкон, за канцеларија, за училиште за училиште , за автомобили, за надвор. Материјал : 300 D Оксфордска ткаенина ПВЦ водоотпорна, внатрешноста на корпата е фиксиран со заграда, задебелено дно, лесен за стоење, водоотпорен обложување на ПЕ. Нашата корпа за перење со дизајн на преклопување го прави практичен за сите места и го олеснува чувањето. Совршен за складирање на облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање на текстил за дома, складирање на играчки, складирање на бебешки производи и складирање на производи за миленичиња. Карактеристики : Нашиот Hearmer за перење не користи никакви штетни синтетички пестициди или ѓубрива. Цврст и издржлив за долготрајна употреба. Печати : Единствени отпечатоци на нашата корпа за преклопување на алиштата може да додадат живописни бои за вашиот простор, да ја разубават вашата соба. Оксфордска крпа.9 во/49x30x40,5 см (hxwxl). Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебиња, за бања, за спална соба, за дневна соба, за алишта, за кујна, за балкон, за канцеларија, за училиште за училиште , за автомобили, за надвор. Материјал : 300 D Оксфордска ткаенина ПВЦ водоотпорна, внатрешноста на корпата е фиксиран со заграда, задебелено дно, лесен за стоење, водоотпорен обложување на ПЕ. Нашата корпа за перење со дизајн на преклопување го прави практичен за сите места и го олеснува чувањето. Совршен за складирање на облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање на текстил за дома, складирање на играчки, складирање на бебешки производи и складирање на производи за миленичиња. Карактеристики : Нашиот Hearmer за перење не користи никакви штетни синтетички пестициди или ѓубрива.

Други карактеристики

Најдобри понуди